Zapowiedź 3. kolejki

Przed nami ostatni ligowy weekend w roku 2016! W najbliższą sobotę czekają nas dwa pojedynki krakowsko-katowickie. W niedzielę natomiast zobaczymy derbowe starcie krakowskich drużyn oraz, na zakończenie kolejki, mecz drużyn AZSu Gliwice i Krakowskiego KC.

O 16 w sobotę na lód wyjdą zawodnicy KKC Vector i ŚKC Katowice. Drużyna ze Śląska zajmuje obecnie pozycję lidera po dwóch pewnych zwycięstwach w poprzednich kolejkach. Z kolei krakowianie znajdują się na drugim biegunie – nie zdołali do tej pory wywalczyć punktu. Czy czeka nas podtrzymanie passy jednej i drugiej drużyny, czy jednak zostanie przerwana w obu przypadkach?

Wieczorem rozegrany zostanie mecz ŚKC Wataha – KKC Krakofsky. Do tej pory te drużyny zanotowały po jednej wygranej (Krakofsky rozegrał jeden mecz). Zwycięska drużyna będzie plasować się w czubie tabeli przez przerwę świąteczno-noworoczną, przynajmniej do pierwszej kolejki w nowym roku. W poprzednim sezonie lepsza okazała się drużyna ŚKC Wataha. Czy tym razem będzie podobnie? A może Krakofsky zrewanżuje się za tamtą porażkę?

W niedzielny poranek dojdzie do pojedynku dwóch drużyn z Krakowa. KKC Smog B nie zdobył do tej pory żadnego punktu, a słaby bilans kamieni powoduje, że krakowianie okupują ostatnie miejsce w ligowej tabeli. KKC Trzy Kropki z jednym zwycięstwem zajmują szóstą pozycję. Obie drużyny mają ambicje, aby piąć się do góry w turniejowej hierarchii. Której z nich się to uda?

Na zakończenie kolejki zmierzą się drużyny AZS Gliwice Ice Rockets i KKC Byle Do Domu. Drużyny te zajmują miejsca w górnej części tabeli, co sprawia, że ostatni ligowy mecz w roku 2016, może być bardzo interesującym widowiskiem. W poprzednim sezonie lepsza okazała się drużyna z Gliwic. Czy tak będzie i tym razem? Czy też górą będzie kobieca drużyna z Krakowa?

Rezultaty wszystkich meczów będą na bieżąco uzupełniane. Zapraszam do regularnego odświeżania strony z wynikami! A wszystkim drużynom życzę DOBREJ GRY!