Karty rozdawał lód – podsumowanie pierwszej serii spotkań.

Pierwsze trzy spotkania w ramach 7. edycji Ligi KKC za nami. Mecz, który zaplanowano na godzinę 11:30 w niedzielę pomiędzy KKC Trzy Kropki i KKC Vector został przeniesiony. Lód podczas tego weekendu nie był łaskawy dla curlerów – był bardzo wolny. W rezultacie zawodnicy rzucając z dużą siłą, jakiej zwykle używa się przy wybijaniu kamienia, starali się dojechać do domu. Takie warunki miały również przełożenie na niskie statystyki curlerów.

Pierwsze sobotnie spotkanie rozegrały drużyny KKC Vector i KS Warszowice OOM. Do trzeciego endu drużyny grały punkt za punkt. Krakowianie przejęli czwartą partię za cztery punkty, co spowodowało, że KKC Vector kontrolował grę do końca spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 8:3 dla krakowian. W kolejnej sobotniej rywalizacji zmierzyły się drużyny KKC Trzy Kropki z KKC NN1. Warunki lodowe nie zmieniły się. Po trzecim endzie zespoły zanotowały remis 3:3, ale w dalszej części spotkania prym wiedli panowie z KKC NN1. Mecz zakończył się ich zwycięstwem w stosunku 10:4.

W niedziele o 9:00 na lodzie spotkały się drużyny KKC NN1 i KS Warszowice OOM. Krakowski zespół lepiej odnalazł się przy trudnych warunkach na lodzie, przejmując partię za partią. Drużyna z Warszowic zapunktowała tylko w pierwszym endzie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 11:1 dla KKC NN1.

Kolejne ligowe rozgrywki odbędą się w weekend 9-10 grudnia. Rozegranych wtedy zostanie pięć meczów. Drużyny AZS Gliwice Ice Rockets, ŚKC Wataha, KKC Mieszkanka Krakowska rozegrają swoje pierwsze spotkania, a kolejne zagrają KKC Vector oraz KS Warszowice OOM.