Pierwszy weekend 9-tej edycji

Pierwszy weekend curlingowych zmagań już za nami.  W sobotę, w meczu otwarcia zmierzyły się ze sobą krakowskie drużyny: KKC Good Enough i KKC Curly Curlers. Mecz był zaciekły o czym świadczą wyniki – pierwszy i ostatni end został wyzerowany. W kolejnym meczu lokalna drużyna KS Juniorzy Warszowice podejmowała KKC Siemka Team, niestety krakowianie ulegli 8:1. Ostatnim sobotnim meczem było kolejne krakowskie starcie: KKC Good Enough i KKC Narka. Panie z KKC Good Enough po wygranym meczu otwarcia niestety przegrały 2:6.

Niedziela obfitowała w równie zacięte spotkania co sobota. W porannym meczu KKC Siemka stanęło naprzeciw KKC Curly Curlers, gdzie – pomimo porażki z Warszowicami – pokazało swą siłę i wolę walki, pokonując rywala 13:2!

Swoimi kolejnymi rywalami w tej kolejce były KKC Good Enough oraz KS Juniorzy Warszowice. Juniorzy wracali zwycięsko z tego spotkania, rozpoczynając passę zwycięstw.

Ostatnim meczem tego weekendu był mecz KKC Siemka Team i KKC Narka, gdzie walka była zacięta do dosłownie ostatniego enda, gdzie wspaniałym zagraniem skip drużyny KKC Narka – Magdalena Wróbel – przechyliła szalę zwycięstwa na stronę swojej drużyny.

W następny ligowy weekend 7.12-8.12 będziemy oglądać rywalizację drużyn:

KS Juniorzy, Tuptusie Curling Team, AZS Gliwice Ice Rockets, KKC Narka, KKC Bliżej Nieokreślony Team.

Kto wróci do domu z punktami, a kto poczuje gorzki smak porażki?