Kolejne zmagania drużyn!

Serniczek zjedzony, pierogi się skończyły, a ostatnia łyżka sałatki jarzynowej zniknęła
z garnka – to znak że czas na podsumowanie drugiego weekendu ligi KKC!

Pierwszy dzień zmagań rozpoczęły drużyny KKC Spam oraz KS Juniorzy i to Ci drudzy rozpoczęli z przytupem. Po wygraniu hammera i trzech kolejnych endów odpuścili tylko na moment, pokonując końcowo KKC Spam 7:3. Kolejny mecz należał do KS Curlusów Baniatych, którzy zmietli z tafli drużynę KKC Siemka i zwyciężyli
z wynikiem 10:0. O godzinie 17:10 zmierzyły się ze sobą dwie krakowskie drużyny KKC Zastrzeżone® oraz KKC NN1. Pod koniec meczu szala zwycięstwa przechylała się na korzyść NN1, z przewagą dwóch kamieni. Jednak to precyzyjne zagranie skip’a KKC Zastrzeżone® – Magdaleny Wróbel w ostatnim endzie pozwoliło na zwycięstwo w tym endzie i doprowadziło do remisu 4:4. Ostatnimi tego dnia grającymi drużynami były KKC Spam oraz KKC Siemka. Po dwóch przegranych endach KKC Siemka zaczęła odrabiać straty jednak nie trwało to zbyt długo bo przeciwnicy wygrali mecz z wynikiem 6:3.

20 grudnia tuż przed świętami o godzinie 10:00 do rywalizacji stanęli KKC Spam oraz KKC NN1. Drużyny wygrywały endy na zmianę jednak zwycięstwo przypadło KKC NN1 kończącej mecz 10:2. Kolejny mecz równie emocjonujący co poprzednie rozegrali Panowie z KS Curlusy Baniate oraz KKC Zastrzeżone®. Po dwóch wygranych endach prowadzenie przejęła drużyna Zastrzeżonych ale nie na długo bo już po czwartym endzie mieliśmy remis, który pozostał do końca meczu – zakończonego wynikiem 6:6. 17:3 to wynik kolejnego spotkania pomiędzy drużynami KKC NN1, a KKC Siemka.
Od samego początku liderem byli Panowie z NN1.  Ostatnimi w tym dniu – lecz nie ostatnimi w tabeli byli KKC Juniorzy oraz KKC Zastrzeżone®, którzy swój mecz rozegrali o godzinie 16:00. KKC Zastrzeżone® oddały tylko jeden end Juniorom, zwyciężając w ten sposób 6:2. Podczas obu dni zmagań wszystkie drużyny były pod wpływem… ogromnych emocji!

Kolejne takie już w Nowym Roku!